7 urodziny AliExpress – kupony i gry

Ali2Dopiero co  Gearbest świętował swoje 3 urodziny, a już dziś warto zwrócić oczy na Aliexpress. Od dziś dostępne są gry pozwalające wygrać kupony i „monety”. Ponadto w niektórych promocyjnych sklepach są dostępne kupony pozwalające obniżyć wartość zamówienia o 5$ przy minimalnej kwocie zakupu 5.01$.

Ali

LINK – sklepy biorące udział w świętowaniu AliExpress tzw. Game Land.

Ali gry

Kliknięcie w ikonę z nazwą sklepu powoduje przejście na stronę danego sprzedawcy celebrującego AliExpress. Na tej stronie są dostępne kupony oraz link do GRY. Klikając w banner o treści Play game to win coupon spowoduje otwarcie się gry flash.

Ali play

Gra polega na trafianiu do obrazków pod, którymi znajdują się kupony oraz „monety”. Pierwsza gra jest darmowa, lecz za każdą kolejną należy zapłacić 10 monet. Maksymalnie można zagrać 3 razy (w każdym sklepie biorącym udział w świętowaniu urodzin AliExpress jest oddzielna gra).

KUPON 5/20$

LINK  – AliExpress we współpracy z Przelewy24 przygotowało kupon o wartości 5$, który może otrzymać każdy nowozarejestrowany użytkownik. Minimalna wartość zakupów z użyciem kuponu to 20$. Aby otrzymać kupon należy wcześniej wykonać zakup na AliExpress płacąc przez Przelewy24, a następnie przejść na stronę promocji.

Ali przelewy24

 

Więcej szczegółów już wkrótce…

Reklamy

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s